Klienci, inwestujący w firmowe pamięci USB, mają do wyboru wiele różnych pojemności – od niewielkich 2 GB po bardzo pojemne 64GB. Wielu z nich decyduje się na podręczny pendrive 4GB, który stanowi nieocenioną pomoc podczas wielu prac biurowych.

Promocja firmy dzięki pendrive 4 GB

Dobrze wykorzystany w działaniach marketingowych pendrive 4 GB może stanowić skuteczny element promocji marki. By tak się jednak stało, jego design musi być odpowiednio dopasowany do identyfikacji wizualnej firmy. Dlatego właśnie, agencje dostarczające klientom gadżety reklamowe, proponują pendrivy nie tylko o różnych pojemnościach, ale również modele w różnym stylu. Dla firm, stawiających na profesjonalny wizerunek, polecane są na przykład eleganckie pendrivy metalowe. Kolejnym, cieszącym się dużą popularnością rozwiązaniem są uniwersalne pamięci USB z plastikową obudową. Oryginalnością natomiast wyróżniają się eko pendrivy z elementami wykonanymi z drewna lub bambusu.

Pendrive 4GB z logo marki

Kiedy klient wybierze już model pendriva 4GB, najbardziej odpowiadający wizerunkowi jego marki, pora zaprojektować obraz, który zostanie naniesiony na obudowę gadżetu. Klienci mają do wyboru kilka metod znakowania powierzchni, które należy dobrać uwzględniając tworzywo obudowy pendriva 4GB. Elegancką metodą do znakowania pamięci z metalu jest bardzo lubiane przez klientów grawerowanie laserowe, wyróżniające się nie tylko trwałością, ale również precyzją odwzorowania detali.

Jednym z najważniejszych elementów nanoszonych na powierzchnię pendrivów 4GB są oczywiście loga firm. Projektując znakowanie warto przemyśleć kilka ważnych parametrów skutecznego gadżetu reklamowego. Po pierwsze – wspomniane logo nie może być ani zbyt małe, ani zbyt duże. Po drugie – kolory nadruku muszą nie tylko być zgodne z identyfikacją wizualną firmy, ale również pasować do wyglądu obudowy pendriva. Po trzecie – nadruk powinien być zgodny z obecnymi trendami w projektowaniu.
Wykorzystaj sprzedażową siłę pendriva 4 GB i zaprojektuj gadżet, który pomoże Ci zyskać grono nowych klientów. Jeśli chcesz, by Twoja firma stała się bardziej widoczna, już dziś zapoznaj się z naszą ciekawą ofertą pendrive 4 GB.