Grawerowanie laserowe pendrivów reklamowych

grawerowanie-pendrive

Grawerowanie laserowe w aluminium jest jedną ze sprawdzonych metod grawerowania, którą wykorzystuje się do trwałego znakowania metalu. Tego rodzaju grawerowanie pozwala znakować powierzchnie w sposób szybki, jednocześnie gwarantując najwyższą precyzję wykonania. Atuty te sprawiają, że opisywana technologia doceniana jest ze względu na swoją wydajność i produktywność.

Na czym polega grawerowanie laserowe?

Grawerowanie laserowe to metoda polegająca na redukcji wierzchniej warstwy materiału. Na metal kierowana jest wiązka promienia laserowego, w efekcie czego, fragmenty materiału zostają odparowane.

Precyzja w każdym milimetrze

Dzięki tej metodzie można „rzeźbić” w metalu nawet bardzo precyzyjne wzory. Klienci mają możliwość wybrania praktycznie dowolnego zdobienia.

Pendrive grawerowany – sposób na długotrwałą promocję marki

Grawerowanie laserowe to jedna z najtrwalszych technik znakowania powierzchni. Warto podkreślić, że grawerunek laserowy nie ulega zniszczeniu nawet pod wpływem środków chemicznych.

Wyróżnij swoją firmę za sprawą eleganckiego pendriva grawerowanego

Grawerowanie laserowe w aluminium charakteryzuje się wysoce eleganckim wyglądem i precyzją wykończenia każdego detalu. Metoda ta łączy w sobie nowoczesność i elegancję – zupełnie tak, jak nasze pierwszorzędne pendrivy. Pendrive reklamowy, np. z logo Twojej firmy naniesionym za pomocą tej technologii, to doskonała propozycja na upominek dla klientów i kontrahentów.