Power Banki

Power Banki

Choć power banki funkcjonują na polskim rynku od niedawna, już zaskarbiły sobie grono oddanych zwolenników. Co więcej, wielu fanów gadżetów nie wyobraża sobie bez nich życia!

Co to jest power bank?

Power bank, czyli inaczej przenośna ładowarka lub zewnętrzna bateria, jest niewielkim urządzeniem, które nawet na co dzień można nosić w torebce lub torbie. We wnętrzu obudowy każdego power banka mieści się bateria litowo-jonowa lub litowo-polimerowa. Podobna bateria znajduje się w smartfonach, jednak ta montowana w power bankach ma zwykle o wiele większą pojemność.

Jak działa power bank?

Bateria znajdująca się w power banku magazynuje energię. Aby ją naładować wystarczy podłączyć urządzenie do prądu – tak samo, jak ładuje się smartfony i tablety. Przechowaną w power banku energię można przekazać do urządzenia mobilnego – wystarczy podłączyć baterię za pomocą kabla USB. Dzięki temu power banki okazują się nieocenioną pomocą w podróży i innych sytuacjach, podczas których może pojawić się problem z dostępem do kontaktu.

Zastosowanie power banków

Coraz popularniejsze power banki służą nie tylko do ładowania telefonów. Za ich pośrednictwem można również zasilić tablety, niewielkie akcesoria mobilne oraz innego rodzaju małą elektronikę. Jeśli jednak power bank ma służyć do ładowania konkretnego nietypowego urządzenia, przed zakupem warto sprawdzić kompatybilność sprzętu.

Power Banki jako nośniki reklamy

Podobnie jak pendrivy, power banki stają się coraz popularniejszymi gadżetami reklamowymi. Niemniej jednak wciąż wzbudzają duże zainteresowanie obdarowywanych osób. Jeśli chcesz, by Twoja firma wyróżniła się spośród konkurencji, inwestycja w gadżety promocyjne w postaci power banków, z pewnością pomoże Ci osiągnąć zamierzony cel.

Bogactwo kolorów i wzorów modeli sprawia, że każda firma może znaleźć power bank, który swoim wyglądem wpisze się w wizerunek danej marki. Co więcej, dzięki nowoczesnym technologiom znakowania, loga i firmowe slogany trwale zdobią power banki i inne gadżety promocyjne.

Jeśli zastanawiasz się nas wyborem gadżetów reklamowych dla swojej firmy, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą power banków!

POWER PEN – długopis z power bankiem 700 mAh – 45095

POWER PEN – długopis z power bankiem 700 mAh – 45095