Pendrive reklamowy

Pendrive reklamowy

Szukasz niedrogich i jednocześnie skutecznych gadżetów reklamowych? Postaw na pendrivy reklamowe, z których korzystają niemal wszyscy. Ten mały, ale bardzo praktyczny gadżet, jest zarówno niezwykle pomocny w domu, jak i w pracy czy w szkole. Jego niewielkie wymiary sprawiają, że można go nosić zawsze przy sobie – w torebce, jako zawieszkę przy kluczach, a nawet w portfelu. Wykorzystaj reklamowy potencjał pendrivów i promuj za ich pośrednictwem swoją firmę.

Pendrive reklamowy o różnych pojemnościach – od 2GB do 64GB!

Pendrive reklamowy to bez wątpienia jeden z najskuteczniejszych rodzajów gadżetów reklamowych – już dawno wyparł on o wiele mniej praktyczne płyty CD. Nasza firma oferuje szeroki wybór modeli, spośród których każda firma znajdzie projekt odpowiadających jej wizerunkowi. Proponujemy aż sześć rodzajów wielkości – od podręcznego pendrive 2GB po bardzo pojemny pendrive 64GB.

Reklamowy pendrive z logo Twojej firmy

Firmy od lat inwestują w gadżety reklamowe w postaci chociażby długopisów. Niemniej jednak reklamowe pendrivy nie są jeszcze tak popularne i z tego względu bardzo łatwo przykuwają uwagę obdarowanych klientów. Nic dziwnego, że niewielki reklamowy pendrive z logo firmy promuje daną markę o wiele dłużej i skuteczniej niż ulotki i foldery.

W naszej ofercie z pewnością znajdziesz pendrive, który opatrzony w logo Twojej firmy, będzie stanowić skuteczny gadżet reklamowy, spójny z wizerunkiem Twojej marki.

Różne techniki znakowania pendrivów reklamowych

Nasza oferta zawiera różne rodzaje pamięci USB – znajdziesz u nas plastikowe, drewniane, skórzane oraz metalowe pendrivy. Wykonujemy ponadto znakowanie przy użyciu różnych technik – tak by zapewnić trwałość i wysoką jakość nadruku na wszystkich tworzywach. Znakujemy pendrivy przy pomocy grawerowania laserowego, tampondruku, tłoczenia w skórze oraz techniki full color.

Jednostronny grawer na pendrivach metalowych gratis!

Eleganckie i praktyczne pendrivy wykonane z metalu znakuje się techniką grawerowania laserowego, która pozwala oddać nawet drobne detale i wykazuje się wysoką trwałością. U nas jednostronny grawer na swoich pendrivach otrzymasz gratis!