Pendrive 16GB

Pendrive 16GB

Nie w każdej sytuacji i nie każdemu potrzebny jest pendrive o bardzo dużej pojemności. Czasem wystarczy mniejszy zasób, tylko po to by przenieść najpotrzebniejsze dane. Pendrive o pojemności 16 GB świetnie poradzi sobie nie tylko z pomieszczeniem najpilniejszych danych, które chcemy przetransferować między nośnikami, ale pozwoli również na zapisanie większych ilości plików potrzebnych w pracy lub prywatnie.

Wysokiej jakości materiały gwarancją jakości

Wszystkie produkty, które można znaleźć w naszej ofercie, wykonane są z materiałów wysokiej jakości. Dzięki temu mogą długo służyć wciąż spełniając swoje zadanie oraz ciesząc oko swoim designem, barwą i formą. Każdy z modeli jest poręczny i zaprojektowany tak, by wygodnie było z niego korzystać.

Pełna gama wzorów pendrivów 16 GB

Nasza oferta obejmuje wiele różnorodnych modeli. Można znaleźć pośród nich mi.in. pendrivy metalowe, na których wykonujemy wysokiej jakości grawerowanie. Jest to doskonały sposób na dopasowanie, według indywidualnych preferencji, narzędzia pracy dla swojego pracownika. Taki pendrive pokaże ponadto indywidualne podejście do ważnych klientów.
Oferujemy także breloki – do wielu z nich można dobrać odpowiednie akcesoria, które dodatkowo uatrakcyjnią funkcjonalność lub design pendrivów.

Pendrive 16 GB jako zakładka do książki i nośnik danych

Ciekawą propozycją pendriva 16 GB jest forma karty plastikowej, którą można schować wraz z kartami płatniczymi do portfela. Dodatkowo taka forma daje możliwość spersonalizowania pendriva, poprzez wykorzystanie całej powierzchni do nadruku. Oprócz loga czy nazwy firmy można zamieścić specjalnie na tę okazję zaprojektowaną grafikę, która sprawi, że nośnik będzie wyjątkowy. Karty wyposażone są w otwór umożliwiający zawieszenie ich na smyczy lub dołączenia breloka.