Akcesoria reklamowe dla firm

Akcesoria reklamowe dla firm

Gadżety reklamowe stają się normą – zróżnicowane akcesoria reklamowe to punkt obowiązkowy dla każdego przedsiębiorstwa, niezależnie od branży. Jeśli jednak zdecydujesz się np. na firmowy pendrive z logo, warto, abyś pomyślał także o dodatkach.

Dlaczego warto zdecydować się na akcesoria reklamowe?

Jeśli ciągle nie jesteś przekonany, czy warto zainwestować w akcesoria reklamowe, dobrze zastanowić się nad głównymi zaletami tego rozwiązania. Są trzy główne powody, dla których warto rozszerzyć zakup pendrive o dodatkowe akcesoria reklamowe:

  1. Tworzysz dobre pierwsze wrażenie. W przypadku pudełek na USB: nie tylko pokazujesz produkt, ale także go eksponujesz, podkreślasz nie tylko jego walory estetyczne, ale przede wszystkim: logo firmy. W przypadku kabli 3w1 czy adapterów: pokazujesz, że jesteś w stanie przewidywać ewentualne problemy (na przykład nie każdy komputer ma port USB) i skutecznie im zapobiegać. Podświadomie dajesz znać Klientom, że skoro robisz to na zwykłym poziomie gadżetów, na pewno zwracasz uwagę na takie detale przy innych projektach.
  2. Zwiększasz prestiż – dodatkowym opakowaniem zwiększasz wrażenie luksusu i unikalności produktu.
  3. Wyróżniasz się na tle konkurencji, która w dużej mierze oferuje sam produkt, bez dodatkowych akcesoriów reklamowych.

Na jakie akcesoria reklamowe się zdecydować?

Oczywiście – wszystko zależy od tego, co konkretnie oferujesz. Można jednak przyjąć, że najciekawsze akcesoria reklamowe to różnego rodzaju pojemniki i pudełka, które będą eksponować produkt (a także tworzyć o wiele lepsze pierwsze wrażenie), a także dodatkowe elementy, które wzbogacą oferowany gadżet (np. kable 3w1 czy adaptery).

Top 3 akcesoriów reklamowych związanych z pendrive’ami

  1. Puszka na pamięć USB – metalowy pojemnik, najlepiej z okienkiem, który pokazuje pendrive’a z logotypem firmy. Alternatywną mogą być pojemniki papierowe lub smycze na USB.
  2. Kabel USB 3w1 albo 2w1 – Klienci używają wielu różnych modeli laptopów: dobrze jest więc upewnić się, że będą mogli korzystać z prezentu, który dostaną.
  3. Adapter USB – jako alternatywą dla kabla USB, przeznaczony jest głównie dla posiadaczy iPhone’ów.