PDc-7 (2)

Nadruk Full Color – moc pełni kolorów

Full Color to nowoczesna technologia wyróżniająca się precyzją wykonania, głębią koloru i wysoką jakością wydruku. Ta wszechstronna metoda pozwala nanosić na powierzchnie nadruki w pełnej palecie barw.

Na czym polega metoda Full Color?

W technologii Full Color na zadrukowywaną powierzchnię nakłada się na siebie kilka rastrowanych kolorów – najczęściej przy jednym nadruku stosuje się ich 6-9. Pod pojęciem „raster” kryje się szczegółowy jednotonalny obraz składający się z całej sieci małych punktów. Patrzący na grafikę odbiorca widzi na obrazie również półtony. Dzieje się tak dlatego, ponieważ punkty tworzące obraz są na tyle małe, że zlewają się z tłem.

Farby drukarskie stosowane w technologii Full Color to farby translucentne, wyróżniające się zwiększoną przepuszczalnością światła. Warto podkreślić, że w przypadku drukowania w oparciu o tę metodę potrzebne jest doświadczenie.

Zalety technologii Full Color

Nadruk Full Color to doskonała technika do odwzorowywania niezwykle precyzyjnych grafik fotorealistycznych. Kolejnymi jej znaczącymi zaletami są szybkość wykonania oraz stosunkowo niewielka cena wydruków. Przy tym wszystkim technologia Full Color pozwala zachować wyjątkową jakość obrazu.

Pendrive z nadrukiem Full Color – gadżet reklamowy, który wyróżni Twoją markę

Technologia Full Color pozwala opracować projekt pendriva reklamowego, np. pendriva z firmowym logo, który może stanowić skuteczny element promocji Twojej marki. Klienci obdarowani takim gadżetem przypomną sobie o Twojej firmie zawsze wtedy, gdy skorzystają ze swojego wyjątkowego pendriva z nadrukiem Full Color.