Święta Wielkanocne, podobnie jak Boże Narodzenie, są doskonałą okazją, by w miły sposób przypomnieć klientom o swojej marce. Drobny i jednocześnie praktyczny gadżet reklamowy sprawi, że klienci poczują się docenieni, a w ich podświadomości pojawią się ciepłe skojarzenia związane z reklamowaną firmą. Jednym z idealnych na tę okazję gadżetów okazuje się uniwersalny pendrive reklamowy.

Świąteczny prezent reklamowy

Opracowanie świątecznego prezentu reklamowego, który przypadnie do gustu wszystkim klientom i kontrahentom jest dla wielu przedsiębiorstw nie lada wyzwaniem. Większość firm korzysta ze sprawdzonych rozwiązań, takich jak na przykład butelka dobrego alkoholu, kosz ze słodyczami czy popularne akcesoria biurowe. Niestety świąteczne prezenty reklamowe w postaci alkoholu i łakoci mają swoje wady – niektórzy klienci mogą bowiem być abstynentami lub osobami unikającymi słodyczy z powodu diety. Z tego względu akcesoria biurowe okazują się o wiele bardziej bezpieczną propozycją. Warto jednak iść o krok dalej i stworzyć świąteczny prezent, który z pewnością zapadnie w pamięci obdarowanych klientów i kontrahentów. Taką propozycją jest na przykład świąteczny pendrive reklamowy.

Świąteczny pendrive reklamowy – uniwersalna propozycja dla każdego klienta

Choć pendrivy reklamowe stanowią jedną z podstawowych pomocy biurowych, gadżety reklamowe w postaci pamięci USB wciąż okazują się oryginalnym pomysłem na prezent dla klientów i kontrahentów. Potwierdzają to m.in. badania rynkowe przeprowadzone przez brytyjską organizację BPMA opublikowane w marcu 215 roku. Inwestycja w promocyjne pendrivy pozwala wyróżnić się spośród innych typowych prezentów. Jednocześnie takie gadżety są jednymi z najbardziej pożądanych przez odbiorców. Ważne jednak jest, by dobrać model pendriva, który będzie pasować do wizerunku reklamowanej marki.

Pendrive od 2GB do 64GB

Firmy oferujące pendrivy reklamowe proponują pendrivy o różnych pojemnościach – 2GB, 4GB, 8GB, 16GB, a nawet 64GB. Tak szeroka oferta pozwala dobrać odpowiedni pendrive dla każdej firmy. Niemniej jednak największym zainteresowaniem cieszą się pojemne pendrivy, które umożliwiają przechowywanie dużej ilości danych.

Jakość i wytrzymałość świątecznych prezentów reklamowych

Chociaż stare powiedzenie mówi darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby, firmy inwestujące w gadżety reklamowe doskonale zdają sobie sprawę, jak ważna jest jakość i wytrzymałość upominków dla klientów i kontrahentów. Im dane gadżety będą trwalsze, tym dłużej będą korzystać z nich klienci firmy. Tym samym dana marka zyska szanse, by na dobre znaleźć miejsce w ich świadomości.

Spersonalizowane nadruki na pendrivie reklamowym

Współczesne metody znakowania pozwalają nanosić na gadżety reklamowe nawet bardzo drobne wzory i niewielkie detale. Tym samym stworzenie na obudowie pendriva czytelnego tekstu z życzeniami nie jest dużym wyzwaniem. Najpopularniejsze techniki znakowanie pendrivów to grawerowanie laserowe, tampodruk, tłoczenie w skórze oraz technika full color. Bardzo ważne jest, by wybrać odpowiednią metodę dla danego tworzywa.

Miły gest w postaci świątecznego prezentu reklamowego

Każdy klient lubi poczuć się wyróżnionym i docenionym. Dlatego niezależnie od tego jaką formę przybiorą życzenia świąteczne od przedsiębiorstwa, zawsze w pozytywny sposób przełożą się na wizerunek danej marki. Święta Wielkanocne to bowiem jedna z najlepszych okazji w roku, by w miły sposób przypomnieć o swojej firmie wszystkim klientom i kontrahentom.