Dzięki gadżetom reklamowym można w miły sposób wyróżnić ważnych klientów i kontrahentów. A jeśli będą to ekskluzywne gadżety, można to zrobić w sposób wyjątkowy. Luksusowe podarunki to również dobry sposób, by pokazać, że firma dostrzega zasługi zaangażowanych pracowników. Co warto sprezentować kluczowym klientom, kontrahentom i pracownikom, by poczuli się docenieni?

Choć niektóre osoby kojarzą gadżety reklamowe z mało praktycznymi drobiazgami, których jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia, istnieje możliwość wykonania solidnych i gustownych akcesoriów reklamowych. Warto podkreślić, że wraz z lepszą jakością wykonania wzrasta moc sprzedażowa gadżetów promocyjnych.

Gustowny zestaw piśmienniczy w etui

Zestawy piśmiennicze to propozycja praktycznych i zarazem atrakcyjnych gadżetów, które sprawdzają się w wielu branżach. Taki prezent śmiało można podarować klientom czy kontrahentom zajmującym wysokie stanowiska.

Powerbank

W ostatnich latach największym zainteresowaniem cieszą się gadżety elektroniczne – w tym właśnie powerbanki. Tego typu podarunek okaże się zbawienny zwłaszcza dla osób, które dużo podróżują i żyją w ciągłym biegu. W sytuacji, kiedy rozładuje się telefon, poratuje właśnie podręczny powerbank. Z takiego gadżetu ucieszą się zarówno klienci i kontrahenci, jak i pracownicy.

Pendrive reklamowy

Pendrive reklamowy to obecnie jeden z bardziej popularnych gadżetów promocyjnych. W ofertach firm reklamowych można znaleźć również eleganckie metalowe pendrive, które wyróżniają się nie tylko bardzo ładnym wyglądem, ale również doskonałą jakością wykonanie. Gustowny metalowy pendrive z nienachalną reklamą z pewnością przypadnie do gustu nawet bardzo wymagającym klientom.

Pendrive z grawerem

Nowoczesne grawerowanie laserowe jest precyzyjną techniką znakowania, która potrafi dodać gadżetom ekskluzywnego charakteru. W ten sposób może powstać elegancki pendrive z grawerem np. z niewielkim logo firmy. Już sam wygląd gadżetu wzbudzi w odbiorcach poczucie, że mają do czynienia z rzetelną i profesjonalną firmą. Jeśli do tego dodamy imponującą pojemność – na przykład pendrive 64GB, mamy już gotowy gadżet doskonały.

Pióro wieczne

Czy istnieją akcesoria biurowe, które kojarzą się z elegancją bardziej niż ponadczasowe pióra wieczne? Taki upominek doskonale sprawdzi się jako spersonalizowany prezent dla kluczowych klientów i kontrahentów. Klasyczne pióro warto uzupełnić o eleganckie etui.

Upominki w postaci eleganckich gadżetów reklamowych pomagają budować grono przywiązanych klientów i kontrahentów. Taki prosty prezent może ponadto przyczynić się do tego, że pracownicy zaczną jeszcze bardziej utożsamiać się z firmą, w której pracują. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą pendrivów reklamowych!